Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 884885025

O nas

fotoFirma GM Tech-Serwis obecna jest na rynku od 2002 roku. Możemy poszczycić się wieloletnią i owocną współpracą ze znanymi markami oraz doświadczeniem, jakie zdobyliśmy podczas lat działalności. Staramy się w możliwie najlepszy sposób spełniać oczekiwania swoich klientów.

Oferujemy kompleksową usługę w zakresie obsługi technicznej lokali oraz pogotowia technicznego, zapewniającego podjęcie niezbędnych działań w zakresie zabezpieczania i usuwania awarii. Nasz zespół techniczny opiera swoją pracę na wieloletnim doświadczeniu zapewniając naszym Klientom komfort wynikający ze stałej współpracy z solidnym partnerem.

Wraz z dynamiczny wzrostem liczby obiektów komercyjnych, rosnącym zapotrzebowaniem rynku na nowoczesne i "elastyczne" rozwiązania opieki serwisowej oraz pomnożeniem naszego doświadczenia w obsłudze technicznej "inteligentnych budynków" dostosowaliśmy ofertę do obecnych wymagań klientów. Dzięki czemu każdy kolejny rok działalności to zwiększenie obsługiwanej powierzchni z jednoczesnym rozszerzeniem bazy kontrahentów. Przyczyniło się do tego także stosowanie dopasowanych do każdej z osobna sieci handlowych procedur oraz wypełnianie najwyższych standardów branżowych. Nasza profesjonalna opieka pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie!

JAK DO NAS TRAFIĆ

adres:

Mogilska 123/29
31-579 Kraków

Zobacz na mapie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Masz pytania ? SKONTAKTUJ Się

tel.: 884 885 025

tel.: 501 483 193

(C) 2002 - 2024 GM TECH-SERWIS Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies